بست کمربندی

بست وسیله ای است از جنس نایلون ۶۶ یا استیل که جهت متراکم نمودن سیم ها در تابلو برق و یا نصب تجهیزات به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. بست کمربندی پلاستیکی دارای قفل محکم و مقاوم و در سایزها و ضخامت های مختلف قابل ارائه می باشد.

سایز

بست وسیله ای است از جنس نایلون ۶۶ یا استیل که جهت متراکم نمودن سیم ها در تابلو برق و یا نصب تجهیزات به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

بست کمربندی پلاستیکی دارای قفل محکم و مقاوم  و در سایزها و ضخامت های مختلف قابل ارائه می باشد.

این نوع بست ها با توجه به ساختارش فقط یک بار مورد ستفاده قرار گرفته و جهت باز نمودن آن باید بست را قطع نمایید

از محاسن این نوع بست ها ارزان قیمت بودن و تنوع سایز می باشد که در اصطلاح آمیانه به این نوع بست ها ، بست زیپی نیز گفته می شود. قفل محکم و قابل اطمینان و بدنه نرم و انعطاف پذیر از ویژگیهای این محصول است.

میزان دمای مورد استفاده این بست ها از -۴۰ تا +۹۰ درجه سانتیگراد می باشد

جنس مواد به کار رفته در بست های پلاستیکی، نایلون ۶۶ می باشد.

بست کمربندی در اثر تابش آفتاب به مرور زمان فاسد و شکننده می شوند که همین امر باعث گردیده بستهایی تولید شوند که در مقابل اشعه خورشید مقاوم تر باشند و به این مدل بست کمربندی ها بست های ANTI UV می گویند که از لحاظ قیمت گرانتر از بست های معمول  می باشد.

این نوع بست ها در صنعت تهویه مطبوع نیز کاربرد دارد. از آنجایی که یکی از کاربرد های آن نظم دادن به کابل ها و دسته بندی کردن آنهاست، نصابان کولر گازی از آن به عنوان سازمان دهی لوله ها و کابل ها استفاده میکنند. انواع بست کمربندی با سایز ها و ضخامت های مختلف را میتوانید از کالای مس ناظم تهیه فرمایید. 

#بست_کمربندی #بست

محصولات مشابه